W dniu 6.03.2025 nasze przedszkole oraz klasy 1-3 odwiedzili dzielni strażacy z OSP w Wilkowicach – Pan Piotr Pakos i Zbigniew Witoń. Panowie przeprowadzili fascynujące zajęcia z zakresu pierwszej pomocy. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, dzieci zdobyły cenne informacje oraz miały okazję w praktyce sprawdzić swoje umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. To było niezwykle pouczające doświadczenie, które na pewno pozostanie w pamięci naszych uczniów! Serdecznie dziękujemy Panom za to cenne i wartościowe spotkanie! Wasza praca i zaangażowanie są nieocenione!
Warsztaty pierwsze pomocy klasy 1-3
"Higiena naszą tarczą ochronną"
Od jesieni 2024 roku w naszej szkole realizowany jest program "Higiena naszą tarczą ochronną" ( program wojewódzki). Odbiorcami programu są uczniowie klas I-III. Treści programu koncentrują się na zapobieganiu chorobom zakaźnym, głównie grypie, poprzez stosowanie zasad higieny osobistej. Cele szczegółowe programu to: wzbogacanie wiedzy dzieci z dziedziny zdrowia, wykształcenie postaw prozdrowotnych w kontekście profilaktyki chorób zakaźnych oraz przyswajanie i wdrażanie prawidłowych przyzwyczajeń i nawyków higieniczno - zdrowotnych. W ramach projektu mają się odbyć trzy zajęcia tematyczne: Higiena osobista, Grypa, Higiena rąk. Odbyły się również dwa spotkania z koordynatorem programu ( z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sławnie) panią Magdaleną Kruk. Podczas spotkania zostały przybliżone oraz utrwalone powyższe zagadnienia. Program trwa do maja 2025 roku.
Beata Wiórko
Zuzia i Żaneta podczas etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego
Nasze mądre i niezwykle skromne ósmoklasistki Zuzanna Przybył i Żaneta Sieradzka podczas wojewódzkiego etapu Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego. Dziewczyny jesteśmy z Was bardzo dumni! Trzymamy kciuki!
Ewelina Królikowska
Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej „Świecie nasz…”
Nowa galeria Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej „Świecie nasz…” została dodana do albumu fotograficznego
13
Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej „Świecie nasz…”
W piątek, 28 lutego 2025 roku, w Szkole Podstawowej im.ppor.E. Gierczak w Postominie odbyła się I edycja Gminnego Konkursu Poezji Śpiewanej „Świecie nasz…”. Celem tego wyjątkowego wydarzenia była popularyzacja poezji wśród dzieci i młodzieży, przybliżenie sylwetek wybitnych polskich poetów oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej uczniów poprzez dbałość o estetykę wykonania.
Jury, w składzie: Pani Patrycja Pawłowska, Pani Ewelina Kwiatkowska, Pan Marian Lupa oceniało prezentacje uczestników, zwracając szczególną uwagę na technikę wokalną, dykcję, emisję głosu oraz interpretację utworu i ogólne wrażenie artystyczne.
Konkurs był otwarty zarówno dla solistów, jak i duetów oraz niewielkich zespołów liczących maksymalnie cztery osoby, w tym także uczniów akompaniujących sobie na instrumentach.
Zadaniem uczestników było przygotowanie jednego utworu w języku polskim z nurtu piosenki poetyckiej, poezji śpiewanej lub piosenki literackiej. Repertuar obejmował twórczość takich artystów jak Marek Grechuta, Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Jeremi Przybora, Agnieszka Osiecka i wielu innych. Uczniowie mieli również możliwość zaprezentowania autorskich kompozycji do tekstów poetyckich.
W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół Gminy Postomino. Każdy z uczestników wykazał się ogromnym zaangażowaniem, starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły występu. Wysłuchanie wszystkich prezentacji było prawdziwą ucztą dla duszy. Jury wyróżniło najlepsze wykonania:
W kategorii IV- VI
I miejsce ex aequo- Patrycja Zagrodnikow ze Szkoły Podstawowej w Pieszczu, Zofia Niewadził ze Szkoły Podstawowej im.ppor.E. Gierczak w Postominie
III miejsce – Liliana Woźniak ze Szkoły Podstawowej w Pieszczu,
W kategorii VII- VIII
I miejsce- Michalina Wielińska ze Szkoły Podstawowej im.ppor.E. Gierczak w Postominie,
II miejsce- Karina Wrzesień ze Szkoły Podstawowej w Pieszczu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz dziękujemy każdemu, kto podjął się tego artystycznego wyzwania i zabrał nas w świat poezji wyrażonej muzyką.
Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów: Państwa Eweliny i Maksa Kwiatkowskich, Pana Stefana Kwiatkowskiego, Pana Wojciecha Krzemińskiego oraz Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Postominie za wsparcie finansowe, bez którego to wydarzenie nie mogłoby się odbyć. Dziękujemy również Gminie Postomino za ufundowanie upominków promocyjnych. Wyrazy wdzięczności składamy także zacnemu Jury, które wykazało się wielkim profesjonalizmem oraz Panu Jackowi Kisielowskiemu i Pani Anecie Czyż za przygotowanie dekoracji. Bez wsparcia i zaangażowania Państwa nie byłaby możliwa organizacja tego pięknego przedsięwzięcia.
Ewelina Pawliniak, Edyta Stachowska
Z WIZYTĄ W KINIE...
Uczniowie klasy IV i V wybrali się do Multikina w Słupsku na film „Zmiennokształtni” opowiadający historię niezwykłego chłopca.
Carag na pierwszy rzut oka wydaje się zwyczajnym nastolatkiem, jednak skrywa tajemnicę, o jakiej większość ludzi nawet nie śni. Jest zmiennokształtnym – istotą, która potrafi przybrać postać dzikiej pumy. W świecie, gdzie jego prawdziwa natura musi pozostać w ukryciu, chłopak zmaga się z samotnością i poczuciem wyobcowania. Wszystko zmienia się, gdy odkrywa istnienie Clearwater High – tajnej szkoły dla takich jak on, miejsca, gdzie może uczyć się panowania nad swoimi niezwykłymi zdolnościami.
Na jego drodze stają barwne postacie – niezdarny, ale lojalny Brandon, zmiennokształtny żubr, oraz sprytna i pełna energii Holly, potrafiąca przemieniać się w rudą wiewiórkę. Carag szybko odnajduje się w nowym świecie, a jego talent zwraca uwagę tajemniczego milionera Andrew Millinga. Jednak czy mentor rzeczywiście chce mu pomóc, czy może ma własne, mroczniejsze plany?
Wkrótce świat zmiennokształtnych staje na krawędzi chaosu, a Carag i jego przyjaciele muszą stanąć do walki, by ocalić zarówno siebie, jak i tych, którzy nie mają pojęcia o istnieniu ich niezwykłej społeczności.
Przygoda pełna niebezpieczeństw, humoru i wzruszających momentów wciąga od pierwszych minut, prowadząc widzów przez niezwykły świat, w którym granica między człowiekiem a zwierzęciem zaciera się w fascynujący sposób.
Edyta Stachowska
Bezpieczny Internet – jak dbać o swoje bezpieczeństwo w sieci?
W dzisiejszych czasach Internet stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Umożliwia zdobywanie wiedzy, nawiązywanie znajomości i rozwijanie pasji. Jednak obok licznych korzyści, niesie on również poważne zagrożenia, zwłaszcza dla najmłodszych użytkowników. Dlatego w naszej szkole w dniu 26 lutego, odbył się apel poświęcony tematowi bezpieczeństwa w Internecie, podczas którego uczniowie klasy VIB, przy wsparciu muzycznym uczniów klasy III B, zaprezentowali scenki ukazujące realne zagrożenia czyhające w sieci.
Pierwsza scenka poruszała temat poznawania nowych osób online. Uczennica Nikola wcieliła się w rolę dziewczynki, która chciała zaprosić do domu koleżankę poznaną w Internecie. Dzięki stanowczej reakcji mamy (w tej roli Michalina) zrozumiała, że nigdy nie wiadomo, kto kryje się po drugiej stronie ekranu. To ważna lekcja – osoby poznane w sieci mogą nie być tymi, za kogo się podają.
Druga scenka pokazała, jak łatwo dać się nabrać na fałszywe konkursy. Bohaterka grana przez Oliwię dostała wiadomość o wygranej iPhone’a i podała swój adres domowy. W efekcie jej dane osobowe trafiły w niepowołane ręce. Przestroga jest jasna: nigdy nie podawaj w sieci swoich danych osobowych, takich jak adres, numer telefonu czy hasła!
Kolejna scenka ukazywała rozmowę online między dwójką dzieci. Chłopiec Wojtek (Emil) rozmawiał z Anią (Nikola), która opowiadała o swoich rodzinnych problemach. Wojtek udawał życzliwego kolegę, ale w rzeczywistości próbował zdobyć jej zaufanie i wyciągnąć adres, by później zaproponować spotkanie. Tak działają cyberprzestępcy! Morał? Nigdy nie ujawniaj swoich danych obcym osobom w Internecie i nie umawiaj się z nimi na spotkania bez wiedzy rodziców.
Podsumowaniem scenek była prezentacja akronimu „INTERNET”, który w prosty sposób przypomniał zasady bezpiecznego korzystania z sieci.
Apel zakończyła sztuka teatralna, która ukazywała, jak łatwo można uzależnić się od Internetu i zapomnieć o rzeczywistych relacjach. Bohaterka Kasia (Natalia) spędzała całe dnie przed ekranem, ignorując rodzinę i przyjaciół. W końcu jej sen zamienił się w koszmar pełen wirusów i oszustów internetowych. To była dosadna przestroga, aby zachować równowagę między światem online a rzeczywistością.
Dzięki apelowi uczniowie naszej szkoły mieli okazję przypomnieć sobie, jak ważne jest bezpieczne korzystanie z Internetu. Pamiętajmy – sieć to świetne narzędzie, ale musimy umieć z niej korzystać odpowiedzialnie!
Jolanta Luczkiewicz
Apel z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu
Nowa galeria Apel z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu została dodana do albumu fotograficznego
28
Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i do I klasy
Ogłoszenie
Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych oraz
do pierwszej klasy szkoły podstawowej
Na podstawie Zarządzenia Nr 37/2025 Wójta Gminy Postomino z dnia 31 stycznia 2025r. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ppor. Emilii Gierczak w Postominie informuje, że od 24 lutego 2025r. do 14 marca 2025r. trwać będzie rekrutacja do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2025/2026.
Wnioski o przyjęcie należy składać wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
Złożenie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego należy składać od 10 lutego do 17 lutego 2025r.
W zakładce pobieralnia na stronie internetowej szkoły www. zspostomino.edupage.org. można pobrać wszystkie dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji .
Dyrektor Szkoły:
Katarzyna Grygorcewicz
"Ach, cóż to był za bal!"
Dnia 31 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Postominie odbył się Bal Karnawałowy. Uczestnikami tegoż balu byli niemalże wszyscy uczniowie naszej społeczności -5,6 latki, oddział przedszkolny, klasy I-III, a w drugiej części, uczniowie klas IV- VIII. Było bardzo wesoło,kolorowo,a przede wszystkim tanecznie i magicznie. To również zasługa animatora " Ale Frajda", który wspaniale poprowadził tę imprezę. Nie byłoby to jednak możliwe bez bezinteresownej pomocy naszych wspaniałych rodziców (kiermasz ciast), którym ogromnie dziękujemy. Bal zakończyła zaskakująca wizyta Mikołaja, który wspólnie bawił się z dziećmi i rozdał im prezenty. Samorząd uczniowski.
Bal karnawałowy klasy IV- VIII
Nowa galeria Bal karnawałowy klasy IV- VIII została dodana do albumu fotograficznego
74
BEZPIECZNE FERIE - jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo zimą?
30 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Sławnie Panią Magdaleną Kruk. Uczniowie dowiedzieli się, jak dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w trakcie ferii zimowych. Był to ważny moment, aby przypomnieć, jakie zagrożenia mogą wystąpić zimą oraz jak ich unikać.
Zima to czas radości i zabawy na świeżym powietrzu, ale również okres, w którym łatwo o urazy i choroby.
Ważnym tematem była profilaktyka zdrowotna. Zima sprzyja infekcjom, dlatego tak istotne jest dbanie o odporność. Pracownik Sanepidu przypomniał uczniom o znaczeniu prawidłowego ubioru – wielowarstwowe ubranie chroni przed wychłodzeniem, a noszenie czapki, szalika i rękawiczek zapobiega odmrożeniom. Nie zabrakło również informacji o zdrowej diecie, która powinna być bogata w witaminy i składniki wzmacniające odporność. Uczniowie dowiedzieli się także, jak ważną rolę odgrywa sen – odpowiednia ilość snu wspiera zdrowie, poprawia koncentrację i pomaga organizmowi regenerować się po intensywnym dniu.
Ostatnim, ale równie ważnym zagadnieniem było bezpieczeństwo w Internecie. W okresie ferii dzieci i młodzież często spędzają więcej czasu w sieci, dlatego przypomniano im, jak unikać zagrożeń związanych z cyberprzestrzenią. Uczniowie dowiedzieli się, dlaczego nie należy udostępniać swoich danych osobowych nieznajomym, jak chronić swoje konta w mediach społecznościowych oraz jakie konsekwencje może mieć nieodpowiednie zachowanie w sieci.
Spotkanie było cenną lekcją, która pomogła uczniom lepiej przygotować się do bezpiecznego i zdrowego spędzania ferii zimowych. Dzięki zdobytej wiedzy dzieci i młodzież będą mogły cieszyć się wolnym czasem w sposób odpowiedzialny i świadomy.
"Bezpieczne ferie"
W naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie. Naszą szkołę odwiedziły Panie Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie, które w ramach akcji "Bezpieczne ferie" przypomniały dzieciom, jak dbać o swoje bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku.
Klasy 0A oraz I - III z zainteresowaniem słuchały opowieści o tym, jak bezpiecznie bawić się na śniegu, dlaczego nie wolno wchodzić na zamarznięte jeziora, rozmawiać z obcymi.
Starsze klasy miały okazję porozmawiać o zagrożeniach w internecie, zasadach odpowiedzialnego korzystania z dróg oraz sposobach unikania ryzykownych sytuacji w czasie ferii.
Uczniowie chętnie zadawali pytania i brali udział w rozmowach. Spotkanie było pełne cennych wskazówek i praktycznych porad, które na pewno przydadzą się podczas zimowego odpoczynku.
Dziękujemy paniom policjantkom za wizytę i poświęcony czas!
Ewelina Pawliniak
Mamy To !
Szkoła Podstawowa im. ppor. w Postominie mistrzem Powiatu Sławieńskiego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach rozgrywek Igrzysk Dzieci 2024/2025
Naszą szkołę reprezentowały:
Otylia Witczak
Nikola Buze
Natalia Wielińska
Maja Górnik
Michalina Brzostowska
Maria Twarowska
Patrycja Piołunkowska
Julia Skrzypczyk
Judyta Kujawa
Karolina Skrzeczkowska
Mariola Gerszewska
Maja Piasecka
Zuzanna Pańczak
Zuzanna Skóra
Drużynę przygotowała Pani Malgorzata Łabędzka.
Dzisiejsze zwycięstwo nad drużyną reprezentującą SP3 Sławno, dało dziewczynkom pierwsze miejsce w dzisiejszych rozgrywkach oraz awans do Mistrzostw Regionu Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt Igrzysk Dzieci 2024/2025❗
Ogromne Gratulacje
Jacek Kisielowski
Zawody w Mini Handball Cup w Słupsku
Nasze najmłodsze Szczypiorki rozegrały kapitalne zawody w Mini Handball Cup w Słupsku
Przyszło nam zmierzyć się z dużo starszymi zawodniczkami, ale w każdym meczu skutecznie realizowaliśmy swoje założenia.Turniej towarzyski, bez klasyfikacji końcowej, każda Zawodniczka otrzymała pamiątkowy medal, w nasze ręce trafiły również trzy nagrody indywidualne dla Zofii Kościuk, Leny Matuszczak oraz Magdaleny Ostrowskiej. Brawo dziewczyny
Pierwsze kroki na "turniejowym" parkiecie stawiały Pola Nowak, Lidia Zawada, Wiktoria Walczak oraz Laura Rąpalska ( wszystkie uczennice klasy I)
Pierwszy raz w barwach klubowych zagrały Jagoda Gerszewska oraz Agata Małolepsza, gratulacje za fantastyczny, pełen zaangażowania debiut.
Kolejne bardzo dobre wyniki zanotowały Odeta Pruske , Antonina Pawełek , Marcelina Mróz , Nikola Zajkowska Zuzanna Lasek oraz Michalina Januszyk.
Gospodarzom Turnieju MKS Matbet Słupia Słupsk dziękujemy za zaproszenie, gratulujemy świetnej organizacji
Maciej Pominkiewicz
Uczniowie klas VII- VIII na "Dziadach"
Dnia 24.01.2025 r. uczniowie klas VII- VIII pod opieką Pań: Eweliny Królikowskiej, Jolanty Luczkiewicz i Eweliny Pawliniak wzięli udział w przedstawieniu „Dziady cz. II" przygotowanym przez Narodowy Teatr Edukacji. Spektakl pozwolił młodym widzom na głębsze zrozumienie dramatu Adama Mickiewicza i jego filozoficznych przesłań. W trakcie przedstawienia aktorzy z Narodowego Teatru Edukacji z wykorzystaniem nowoczesnych środków wyrazu przybliżyli uczniom treść dramatu, czyniąc ją bardziej przystępną i zrozumiałą. Spektakl był również okazją do dyskusji o wartościach zawartych w dziele, które wciąż mają współczesne odniesienie. Dzisiejsze przedstawienie wzbogaciło doświadczenia teatralne uczniów.
Ewelina Królikowska
Szkolny Konkurs Poezji Śpiewanej „Świecie nasz…”
Nowa galeria Szkolny Konkurs Poezji Śpiewanej „Świecie nasz…” została dodana do albumu fotograficznego
3
Szkolny Konkurs Poezji Śpiewanej „Świecie nasz…”
W piątek 17.01.2025r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje Konkursu Poezji Śpiewanej pod nazwą „Świecie nasz…”. Celem konkursu było popularyzowanie poezji wśród dzieci i młodzieży, przybliżenie sylwetki i twórczości znanych polskich poetów oraz uwrażliwienie uczniów na dbałość i estetykę wykonania.
Komisja konkursowa oceniała sposób zaprezentowania utworu, zwracając uwagę na technikę wykonania, dykcję, emisję głosu i wrażenie artystyczne- interpretację.
W konkursie mogli wziąć udział soliści, duety, a także zespoły liczące do czterech osób (w tym uczniowie grający na instrumentach).
Zadaniem uczniów było przygotowanie jednego utworu w języku polskim należącego do nurtu piosenki poetyckiej, poezji śpiewanej, piosenki literackiej (np. repertuar Marka Grechuty, Wojciecha Młynarskiego, Jonasza Kofty, Jeremiego Przybory, Agnieszki Osieckiej i innych poetów). Można było także zaprezentować autorskie kompozycje muzyczne do tekstów poetyckich.
W konkursie wzięło udział siedmioro wykonawców, w tym jeden duet. Uczniowie zaprezentowali przygotowane przez siebie utwory z wielką starannością i dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół. Słuchanie poszczególnych wystąpień było prawdziwą duchową ucztą. Najciekawsze wykonania zostały wyróżnione przez jury. Oto wyniki:
I miejsce – Zofia Niewadził
II miejsce – Jakub Kępa
III miejsce- Michalina Wielińska
Wyróżnienie- Agata Garlin
Wyróżnienie- Błażej Piaseczny, Miłosz Piaseczny
Wszyscy nagrodzeni będą już wkrótce reprezentować naszą szkołę w Gminnym Konkursie Poezji Śpiewanej, który odbędzie się pod koniec lutego. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy tym, którzy chcieli podzielić się z nami swoją interpretacją i przenieśli nas w cudowny świat poezji.
Ewelina Pawliniak, Edyta Stachowska
Wyjazd do Multikina
10 stycznia 2025 r. uczniowie klas IV, V wybrali się do Multikina w Słupsku na drugą część „Akademii Pana Kleksa”. Omawiana w klasie czwartej lektura bardzo podobała się dzieciom i były niezwykle ciekawe dalszych losów powieściowych bohaterów. Z wielką ekscytacją oglądały „Kleksa i wynalazek Filipa Golarza”, losy Ady Niezgódki, która wróciwszy do Akademii, próbuje za wszelką cenę obudzić uczucia w swym przyjacielu Albercie, chłopcu- robocie, z którym łączy ją szczególna więź. W tym samym czasie Profesor Ambroży Kleks wyrusza do świata rzeczywistego, aby odnaleźć swego dawnego przyjaciela Filipa Golarza, którego chce poprosić o pomoc w walce z technologią zagrażającą marzeniom dzieci.
Historia opowiedziana na wielkim ekranie pełna jest niezwykłych pytań: Czy miłość Ady do Alberta sprawi, że otworzy mu się ludzkie serce? Czy wynalazek Filipa Golarza – kuszący dzieci wizją życia bez wyobraźni – na zawsze zmieni ich sposób myślenia? I czy fantazja ma jeszcze siłę, by pokonać nowoczesną technologię?
„Druga część łączy dwa kluczowe dla współczesnej szkoły i uczniów tematy: rozwój kompetencji społecznych i rozwój nowych technologii, daje okazję do podjęcia rozmowy o emocjach, ich rozpoznawaniu, nazywaniu, a w końcu – rozumieniu, zwłaszcza w kontekście cyfrowej rzeczywistości. Wątek Alberta, chłopca-robota, skłania do refleksji nad miejscem sztucznej inteligencji w naszym życiu. Jakie są granice relacji między człowiekiem a technologią? Czy empatia i emocje mogą istnieć w świecie maszyn?
„Kleks i wynalazek Filipa Golarza” to nie tylko pełna przygód i emocji opowieść, ale także punkt wyjścia do dyskusji, która pomoże młodzieży lepiej zrozumieć otaczający ich świat i odnaleźć swoje miejsce w erze postępu technologicznego.”
Edyta Stachowska
I miejsce Władysława i Pawła
- 1
Z dumą informujemy, że nasi uczniowie odnieśli znaczące sukcesy podczas 3. Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Pieszczu. Do konkursu zakwalifikowało się sześcioro uczestników z naszej szkoły – czterech solistów oraz jeden duet. W kategorii solistów z zerówki, zaszczytne 2. miejsce zdobyła Pola Piaseczna, której występ został uświetniony akompaniamentem jej brata Błażeja. Pola przygotowywała się pod kierunkiem Pani Magdaleny Krzemińskiej, a w przygotowania aktywnie zaangażowali się również rodzice, wspierając ją na każdym etapie.
W kategorii duetów, najwyższe laury – 1. miejsce – przypadły Władysławowi Michoniowi oraz Pawłowi Skrzeczkowskiemu z klasy 3b, którzy przygotowywali się pod kierunkiem Pani Magdaleny Frankowskiej. Rodzice chłopców odegrali istotną rolę, pomagając w doskonaleniu występu i motywując do pracy. Te wyjątkowe osiągnięcia są dowodem talentu, pasji oraz wspólnego zaangażowania uczniów, nauczycieli i rodziców, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Wszystkich uczestników uhonorowano nagrodami, co podkreśla wysoki poziom tego prestiżowego konkursu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Magdalena Frankowska
Archiwum Aktualności
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Wszystkie