• Aktywna tablica
    • Lekcja otwarta

• 19.06.2023 21:54
      • Lekcja otwarta - Zerówka

W tym tygodniu odbyły się dwie lekcje otwarte w ramach projektu Aktywna Tablica. W poniedziałek 15 maja zajęcia prowadziła pani Hanna Matuszczak , która z grupą 0B wprowadziła nas w wiosenne życie na łące. Lekcja była bardzo ciekawa i dzieci chętnie i aktywnie rozwiązywały wszystkie zadania zarówno na tablicy interaktywnej jak i karty pracy . Dodatkową niespodzianką było nagranie , na którym pani Hanna Matuszczak niczym baśniowa Świtezianka przeczytała dzieciom „Opowiadanie o łące „ Olgi Masiuk a wszystko w pięknej łąkowej scenerii . W lekcji uczestniczyli nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Pieszczu , Szkoły Podstawowej w Staniewicach oraz pani wicedyrektor Katarzyna Grygorcewicz wraz z koorydynatorem projektu Aktywna Tablica .

Konspekt PDF

Link do filmu - YouTube