• Aktywna tablica
    • Szkolenia i zakupiony sprzęt

• 21.06.2023 20:12
      • Szkolenia i zakupiony sprzęt

Szkoła Podstawowa im. ppor. Emilii Gierczak w Postominie dzięki Programowi Rządowemu Aktywna Tablica rozszerza ofertę edukacyjną o nową terapię: "Trening audio-psycho-fonologiczny" w oparciu o metodę prof. Alfreda Tomatisa.

Terapia Metodą prof. Alfreda Tomatisa jest skutecznym wsparciem terapii dzieci i młodzieży z różnymi zaburzeniami rozwoju. Od wielu lat wykorzystywana jest w placówkach do terapii szerokiego spektrum zaburzeń. Przystąpienie do Programu umożliwiło nie tylko zakup profesjonalnego sprzętu ale i przeszkolenie terapeutki. Instruktorką terapii była Astrid Vervoort z Atlantis vzw - Mozart Brain Lab nv oraz trenerka i terapeutka audio-psycho-fonologii Magdalena Raciniewska.

#uwagasłuchowa #specjalnepotrzebyedukacyjne

#AktywnaTablicaSPE

Jak wspierać uczniów i dobrze zorganizować proces edukacyjny? Tu właśnie przychodzi nam z pomocą seria EduSensus - nowoczesne programy multimedialne, z których możemy korzystać w naszej szkole podczas zajęć.

Przedstawiamy programy komputerowe "MatŚwiat TERAPIA PEDAGOGICZNA PRO" oraz "Dysleksja PRO" !

Te nowoczesne programy są atrakcyjne dla dzieci, angażują je i bawią 🙂

Dzięki nim każde dziecko ma szansę na rozwój!

#aktywnatablica

Ewelina Pawliniak